Reklam
Reklam

Özgür Aras: Merve Boluğur için çok üzülüyorum, destek almalı!

Ünlülerin iletişim danışmanı Özgür Aras Muhalif'in bu haftaki konuğu oldu. Özgür Aras'la, sanat dünyasından, parasını nasıl değerlendirdiğine, yeni kitabından, rol modellerine çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik...

Özgür Aras: Merve Boluğur için çok üzülüyorum, destek almalı!
Editör: Haberin Saati
06 Ağustos 2022 - 10:20 - Güncelleme: 06 Ağustos 2022 - 11:26

İşte Özgür Aras'la röportajdan satır başları

-Altın kuralım "Görmedim duymadım bilmiyorum" yani üç maymun kuralı. Sınırlarını bilmek çok önemli. Benim o renkli dünyadan çok arkadaşım var. Hayatına ortak olduğum çok insan var ama belli bir mesafedeyim. Başarımdaki en önemli şey ve sürdürülebilir olmanın nedenide bu.  

-Bazen benim söylediğim bir şeyi karşı taraf başka algılayabiliyor ya da  söyleme şeklim yada ses tonum krize neden oluyor olabilir. O da temsil ettiğim ünlüye sirayet ediyor.

 -Aleyna Tilki: Çok zeki, istediğini elde edebilecek kapasiteye sahip ve çok şey öğreniyorum ondan. 

-Merve Boluğur: Kendisine çok üzülüyorum. Çok iyi bir oyuncu. Ama bence psikolojik destek almalı. Bir derdi var ve kimse onun o derdini anlamıyor.  


"Çalıştığım ünlülerin paralarına karışırım"

 -Yatırım yapıyorum çocukluğumdan beri. Ben paramı biriktirmeyi seviyorum. Kendim gibi çalıştığım ünlülerin de paralarına karışırım. Yani muhakkak yatırım yapın biriktirin diye.  

Hala A4 kağıtlarım var.. 

Plan program en önemlisi. Ben bunları yaşayarak deneyimleyerek ve kendime rol model aldığım insanlara bakarak gördüm. Meslek hayatımda çok önemli dört yapraklı yoncam var:... Ahmet San, Lisa Tuna, Stelyo Pipis ve Erkan Özarman

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum