12:28 Sağlık

Modern dünyada stres ve tükenmişlik arttıkça fiziksel hastalıklar kadar ruh sağlığının da ön plana çıktığını dile getiren Uzman Klinik Psikolog Merve Umay Candaş Demir, “Toplumsal olarak mutlu bir gelecek için bugün tüm kurumlarımızın çalışanların ruh sağlığı için adım atması ve ruh sağlığını korumaya yönelik izin uygulamaları başlatması gerekiyor ” dedi

11:10 Spor

UEFA İcra Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, yeni dönemde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na aday olduğunu resmen açıkladı. Futbol kulüp başkanlarının da desteklediği belirtilen Yardımcı’nın başkan adaylığına kesin gözüyle bakılıyor. Futbol otoriteleri Yardımcı için tecrübesiyle Türk futbolunu içinde bulunduğu kaostan çıkaracak kişi değerlendirmelerinde bulunuyor.

00:58 Spor

Şampiyonlar Ligi çeyrek final turunda 2-2 biten maçın rövanşında Bayern Münih, sahasında Arsenal'i 1-0 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Bayern Münih, yarı finalde Real Madrid ile karşılaşacak.

15 saat önce Kültür-Sanat

Köşe yazarımız Gülten Abacı’nın bulunacağı Kuşadası MEDENIYETLER KOROSU 19 Mayısta ilk olarak sunacakları konserlerine hazırlanıyor.

23 saat önce Genel

Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB), gençlere yönelik Almanca hutbe yazma yarışması ile çocuklara yönelik “DİTİB ve Cami” konulu resim yarışması düzenliyor.

23 saat önce Gündem

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MİLLİ KÜTÜPHANE KULLANICILARINA YENİ BİR ELEKTRONİK KÜTÜPHANE HİZMETİ SUNUYOR

1 gün önce Genel

Köln'de kurulan Köln Gönüllüler Türk Halk Müziği Korosu Şef Ali Açıkgöz yönetiminde önemli projelere imza atıyor.

1 gün önce Genel

Uluslararası Eğitim ve Yazarlar Merkezi Genel Başkanı Kübra Arıcı Sorrentino öncülüğünde hem bayramlaşma hem de Merkez toplantısı gerçekleştirdi.

1 gün önce Siyaset

Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, Türkiye Cumhuriyeti’nin 8 Cumhurbaşkanı ve Anavatan Partisi’nin kurucusu Turgut Özal’ın vefatının 31 yılında bir anma mesajı yayımladı.

1 gün önce Antalya

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin bir yaşam alanı haline getirdiği dünyaca ünlü falez sahil bandında İnciraltı plajında sezon başladı Plaja giriş bu yıl da ücretsiz