J P G

Yayın Sahibi Ticaret Ünvanı

İlhan Kılıç Dijital Medya Grubu 

Haberin Saati İnternet Gazetesi

www.haberinsaati.com

İlk Yayın Tarihi : 28 Ekim 2011

İmtiyaz Sahibi / Grantee & Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
İlhan KILIÇ

e-posta: [email protected]

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Temsilcisi 
Akademisyen-Gazeteci
Dr. Emel Yılmaz 

Katkıda Bulunanlar  / Contributors
Tevfik KARA

Hukuk Danışmanı / Legal Consultant
Avukat irem ERDAL

Reklam / Advertisement

+49 176 74 73 23 23

Yazılım Ve Sistem Yönetimi / Software and Systems Management
TE Bilişim

Email Adresi / Email Adress
 

[email protected]
[email protected]
 

Facebook: haberinsaaticom
Twitter: haberinsaaticom
Instagram: haberinsaati
Youtube: haberinsaati

Telefon / Telephone /Whatsapp
+90 532 603 24 48
+49 176 74 73 23 23 

Adres: Kleine Hülskathstr. 17
46149
Oberhausen / Almanya 

J P E G

J P G

www.ilhankilicmedia.com.tr

www.haberinsaati.com

www.nowturk.de

İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran ‘aracı’ olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Mimiksiz Habercilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin ‘iyi haber / kötü haber’, ‘müjdeli haber / kara haber’ olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura ‘şimdi sevinmelisin’ veya ‘şimdi üzülmesin’ havası ile sunmuyor; yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz. Bir haberin okurda ne tür duygular uyandıracağı okurun karar vereceği bir konudur.

Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız. Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik: Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye’yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bizler postacıyız. Görevimiz postayı alıcısına zamanında ulaştırmaktır. Bunun dışında ‘halkı aydınlatmak’, ‘halka yol göstermek’, ‘hükümeti yola getirmek’, ‘toplumu düzeltmek’ gibi görevlerimiz yoktur.

YAYINLANAN KÖŞE YAZI VE YORUMLARDAN YAZARLARI SORUMLUDUR

REKLAM REZERVASYON

BASIN BÜLTENLERİ Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

[email protected]

[email protected]

GİZLİLİK İLKELERİ © Copyrigth 2011 – 2018 haberinsaati.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberinsaati.com’a aittir. haberinsaati.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberinsaati.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

YAYINLANAN YAZI VE YORUMLARDAN YAZARLARI SORUMLUDUR.

Haberinsaati.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitemiz  Bha üyesidir

Sitemiz Fhgc üyesidir

sitemiz Dvpj 468X60B üyesidir

TutapALMANYA BAŞKANLIĞI 

1685084876365 ALMANYA KURUCU ÜYESİ