Lösev'den Elazığ'a ziyaret

Ankara LÖSEV Halkla İlişkiler Sorumlusu Şeyma Ayhan, Elazığ’a Gelerek Bir Takım Ziyaret Gerçekleştirdi.

Lösev'den Elazığ'a ziyaret
Editör: Haberin Saati
12 Nisan 2021 - 19:32

Ankara LÖSEV Halkla İlişkiler Sorumlusu Şeyma Ayhan, Elâzığ’a gelerek bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Elazığ ziyareti hakkında bilgiler veren Ayhan, Lösev’in çalışmalarını anlattı.

 

 

Şeyma Ayhan; “Ramazan dönemi öncesinde yapmış olduğumuz çalışmalar, bağış kampanyaları, gönüllüler nasıl bağış yapabilirler ve ailelerimize hangi noktada destek olabilirler bunu da tanıtmak amacıyla Elazığ’da bulunuyoruz. Hastalarımıza maddi ve manevi desteklerimizi iletiyoruz. Bu noktada çocuk ve yetişkin hastalarımıza hizmetlerimizi sunuyoruz. LÖSEV olarak sadece çocuklara değil yetişkin kanser hastalarına ve artık her türlü kanser tipine yardımlarımızı iletiyoruz. Sosyal çalışmalarımızı aktif olarak sürdürmek amacıyla resmi görüşmelerimizi burada da gerçekleştiriyoruz.’’dedi.

 

 

Ayrıca Ramazan bağışlarını Lösev’e yapmak isteyen gönüllüleri bilgilendiren Ayhan; “Bağış yapmak isteyen gönüllülerimiz LÖSEV’in resmi sitesine girerek yapmış olmak istedikleri bağışlarını bizleri arayarak gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirler.”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum