Palu Ziver  köyüne  84’lük  muhtar ! Palu Ziver köyüne 84’lük muhtar !

Elazığ Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ömer Faruk Ergün'ün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yazılı olarak yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;"Gazetecilik mesleği, özellikle çok büyük fedakârlık isteyen ve zor şartlarda yapılan bir meslektir.

Kamuoyunu bilgilendirmek için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde vatandaşları gelişen olaylar hakkında aydınlatmak için büyük bir özveri ile çalışırken önemli bir kamu görevini de icra etmektedirler.

Aziz şehrimiz ve bölgemizde yaşanan olaylar ve gelişmelerden bizlerin haberdar olmasını sağlayan, yerel basınımız her koşulda ve her şartta sorumluluk duygusu içinde toplumun haber alma özgürlüğü adına gecelerini gündüzlerine katmak suretiyle, emeklerini ortaya koyarak başarı ile görev yapmaktadırlar.

Büyük bir özveriyle mesleklerini en iyi şekilde yerine getirme çabasında olan siz değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun. Bu vesileyle basın şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

I M G 1310