Reklam
Reklam

MİLLETVEKİLİ EROL'DAN 45 YILLIK BERBERE ZİYARET 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Keban’da 45 yıldır berberlik yapan ve her tıraş ettiği müşterisinin fotoğraflarını alarak dükkanın asan Ahmet Orhan’ı ziyaret etti.

MİLLETVEKİLİ EROL'DAN 45 YILLIK BERBERE ZİYARET 
Editör: Haberin Saati
12 Haziran 2021 - 11:27 - Güncelleme: 12 Haziran 2021 - 11:30

Keban’da 45 yıldır berberlik yapan 60 yaşındaki 3 çocuk babası Ahmet Orhan’ın dükkanına giren şaşkınlık yaşıyor.  Ahmet Orhan, 45 yıldır her tıraş ettiği Kebanlı müşterisinin  bir fotoğrafını ve hediye olarak da bir kitap almış.  Aldığı fotoğrafları dükkanına asan Orhan,  aldığı kitaplar ile de ufak bir kitaplık kurmuş. Ahmet Orhan, ayrıca 45 yıllık süre zarfında topladığı antika eşyaları da dükkanında sergileyerek müşterilerine nostaljik bir ortamda hizmet veriyor.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Keban ziyaretinde Orhan’ın dükkanına gitti. Orhan ile uzun süre muhabbet eden,  hal hatırını soran ve taleplerini dinleyen Erol, dükkanı da uzun süre  inceledi. Ardından Orhan’ın kayıt defterine düşüncelerini yazarak imzaladı. 


Milletvekili Gürsel Erol’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ahmet Orhan, “Milletvekili Gürsel Erol’a çok teşekkür ederim. Dükkanıma geldi ve bizi ziyaret etti. Hal hatır sordu, taleplerimizi dinledi ve fotoğraf çekindik. 45 yıllık berberim. Her tıraş ettiğim Kebanlı müşterimin fotoğraflarını aldım ve biriktirdim. Ardından fotoğraflar dükkana astım. Burada ölen ilçe halkının fotoğrafları da var. Hepsi bir anı. Bir de her birinden hediye olarak bir kitap aldım. Mini bir kitaplık kurdum.


Gürsel Erol’da geldi kayıt yapıp imzaladı. Şuan fotoğraf alamadım ama ondan da fotoğraf alacağım. Tabi bir de kitap bekliyorum. Erol her geldiğinde uğruyor. Kendisinden  çok memnunuz. Bizlerle uzun süre muhabbet ediyor, sorunlarımızı ve taleplerimizi dinliyor. Kendisine çok teşekkür ederiz” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum