Reklam
Reklam

iPhone 13 Pro render görüntüsü sızdırıldı

Apple’ın bu yıl Eylül’de tanıtmaya hazırlandığı iPhone 13 Pro’nun tasarım detaylarını gösteren bir render görüntüsü sızdırıldı.

iPhone 13 Pro render görüntüsü sızdırıldı
Editör: Haberin Saati
25 Mayıs 2021 - 18:44

Apple’ın her yıl tanıtacağı iPhone modelleri için aylar öncesinde sızıntı haberleri internette paylaşılıyor. Bu gelenek iPhone 13 serisi içinde devam ediyor. Son olarak iPhone 13 Pro modelinin tasarımının nasıl olacağını gösteren yüksek çözünürlüklü bir video paylaşıldı.

Samsung reklamlarıyla iPhone 12 Pro Max’i dalga konusu yaptı

iPhone 13 seri üretime başladı

Say hi to your first look at the finalized version of the iPhone 13 Pro.
Thanks again to @ld_vova for the amazing work he has done with this.
(Note that some things could be changed during mass production as what happened with AirPods Max, but that isn’t likely). pic.twitter.com/WMl9fIbTNm

— LeaksApplePro (@LeaksApplePro) May 21, 2021

İphone 13 Pro modelinin yüksek çözünürlüklü videosu daha öncesinde paylaştığı görseller doğru çıkan bir hesap tarafından paylaşıldı. Sızıntıyı yapan kaynaklara göre bu videoda seri üretime girecek olan modelin tasarımı paylaşıldı. Apple iPhone 13 Pro modelini muhtemelen videodaki tasarımla satışa sunacak diyebiliriz.

 

Sızdırılan iPhone 13 Pro tasarımını incelediğimizde iPhone 12 benzeri bir tasarım olduğu göze çarpıyor. Ancak bu görsellerde kamera modülünün daha büyük lenslere ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. iPhone 12 Pro serisindeki gibi çelik bir çerçeve olması tasarım benzerliğini pekiştiriyor. Ancak çentik iPhone 12 ve öncesindeki serilere göre çok daha ufalmış görünüyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum