Reklam
Reklam

Hisarcıklıoğlu'ndan Çetin Ay'a tebrik

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Bugüne kadar Türkiye’ye gelen en büyük yolcu gemisi (Costa Venezia) Costa Grup'un Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Ay Cruise Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Ay ile ilgili bir tebrik mesajı yayımladı.

Hisarcıklıoğlu'ndan Çetin Ay'a tebrik
Editör: Haberin Saati
03 Mayıs 2022 - 23:20 - Güncelleme: 03 Mayıs 2022 - 23:31

TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu mesajında ; ''Costa Grup Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Ay Cruise Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Ay;Türk turizmine bir başarı hikâyesini daha yazma başarısını göstermeniz vesilesiyle, sizi ve kuruluşunuzun bütün yönetim kadrosu ile çalışanlarını kutluyorum.

Türkiye'nin aydınlık geleceğine olan sarsılmaz inancınızla, Ülkemiz için yaptıklarınızla bir başarı hikâyesine sahipsiniz ve sizler gibi girişimcilerimizin mevcudiyeti, Türk özel sektörü adına örnek alınacak bir insan profilidir. "Ülkemizin menfaatleri" ortak paydasında buluşan kişi ve kurumların gerek ülkemizde, gerekse uluslararası arenada meydana getirdiği sinerjiyi dikkatle izliyoruz.

Türk ekonomisinin aydınlık geleceğinin tesisinde önemli bir fonksiyon üstlenen girişimcilerimizin,ülkemizin ekonomik refahının sağlanmasına yönelik girişimleri ve yazdıkları başarı hikâyeleri,geleceğe olan güvenimizi artırmaktadır. Her platformda, Türkiye'de kalkınmanın özel sektör eliyle gerçekleşmesi gerektiğini vurguluyoruz.Dünyada olduğu gibi, ülkemizde de kalkınmanın itici gücü özel sektör olacaktır.Girişimcilerimizin, her şeyi devletten beklemek yerine, kendi çözümlerini üretmekteki basiretli ve kararlı tutumunu görmekten mutluyuz ve Türk ekonomisinin lokomotifi olan özel sektörümüzü geliştirecek kalıcı adımları atma çabalarınızı takdirle karşılıyoruz.Tebrik ediyor, başarılarınızın, girişimcilik ruhu taşıyan herkese örnek olmasını ve ülkemizde kalıcı modeller oluştumasını diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum'' dedi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum