FIRAT EDAŞ BAYRAMDA KESİNTİSİZ ENERJİ İÇİN HER AN YANINIZDA!

Fırat EDAŞ, Ramazan Bayramı tatili boyunca görev bölgesinde enerji arzı sürekliliğini en iyi şekilde sağlamak için hazırlıklarını tamamladı.

FIRAT EDAŞ BAYRAMDA KESİNTİSİZ ENERJİ İÇİN HER AN YANINIZDA!
Editör: Haberin Saati
22 Mayıs 2020 - 12:45

 

Müşteri memnuniyeti esasıyla Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli’de bir milyon müşterisine elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat EDAŞ, sokağa çıkma yasağının ilan edildiği Ramazan Bayramı süresince kaliteli ve kesintisiz elektrikdağıtım hizmeti noktasında gerekli tüm tedbirleri aldı. 

 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında arife günü ve bayramın ilk üç gününde sokağa çıkma yasağının uygulanacağının açıklanması ile Fırat EDAŞ, hizmet bölgesindekişebekelerinde bakım onarımları tamamladı. 

 

4 günlük sokağa çıkma yasağı boyunca planlı kesintileriertelendiğini ifade eden Fırat EDAŞ; uzaktan izleme vekontrol merkezinden (SCADA) şebekelerindeki enerji sürekliliğin anbean izleneceğine dikkat çekti. Olası arıza durumlarında ise oluşturulan nöbetçi ekiplerle arızalara zamanında müdahale edileceği vurgulandı. 

 

Herkesin evlerinde olacağı sorumluluk bölgesinde bayramınhuzurlu ve mutlu bir şekilde geçirilmesine katkı sağlamak için Fırat EDAŞ, 186 Arıza İhbar ve Çözüm Merkezi’nin yanı sıraFırat EDAŞ mobil uygulamasıyla müşterilerin her anyanlarında olacaklarının altını çizdi. 

 

7/24 elektrik kaynaklı her türlü ihbar ve şikayetindeğerlendirildiği Alo 186 çağrı merkezinin bu bayramda aktif bir şekilde hizmette olacağı hatırlatıldı. Müşterilerin Google Play ve App Store’da yer alan mobil uygulamayı tablet veya cep telefonlarına indirerek, arıza bildirimlerinden fatura tahsilatına kadar birçok hizmeti kolaylıklagerçekleştirebilecekleri ifade edildi. 

 

“Aileniz size, enerjiniz bize emanet” diyerek, hassas süreçte herkesin evde kalması yönünde çağrıda bulunan Fırat EDAŞ;ülkece sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirilmesini diledi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum