Reklam
Reklam

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal'dan ilk açıklama!

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanlığına dün gece atanan yeni Başkan Mehmet Kangal basın açıklaması yaptı.

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal'dan ilk açıklama!
Editör: Haberin Saati
12 Nisan 2021 - 19:40

Başkan Kangal açıklamasında; DEVA Partisi bütünleştirici ve yapıcı üslubu şiar edinen bireylerin oluşturduğu kadrolar ile siyaset icra etmek amacıyla kurulmuş bir partidir.” Dedi.

DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Kangal açıklamasının devamında; “DEVA Partisi kuruluş esasları itibariyle ilkeler ve değerlerine bağlı, temel hak ve hürriyetleri önemseyen bir siyaset anlayışı ile bünyesinde liyakatli, dürüst, vatansever, bütünleştirici ve yapıcı üslubu şiar edinen bireylerin oluşturduğu kadrolar ile siyaset icra etmek amacıyla kurulmuş bir partidir. DEVA Partisinin il Teşkilatları da, genel merkezin izdüşümü olarak, ilkeli siyaseti önemseyen, vatandaşın dertleri ile dertlenen,  bu dertlere çözüm önerileri sunan bir çizgide yol almıştır ve alacaktır.” Dedi.

"BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞACAĞIMIZA  OLAN İNANCIMIZ YÜKSEKTİR"

Elazığ İl Teşkilatımız nezdinde, Genel Merkezimizce yapılan değerlendirmeler sonucunda, teşkilat içerisindeki tüm çalışma arkadaşlarımızın bu göreve hakkıyla layık olduğu gerçeği karşısında, Elazığ İl Başkanlığı görevi tarafımıza tevdi edilmiştir diyen yeni İl Başkanı Kangal açıklamasının devamında şu ifadeleri kullanıdı; “ Deva Partisinin kuruluş amacına inanmış siyaset bilinciyle ve ülke adına alınmış bir sorumlulukla yürütmekte olduğumuz Merkez İlçe başkanlığı görevini , İl Başkanı olarak da aynı hassasiyet ve özveri ile devam ettireceğiz. Bu süreçte mevcut İl ve İlçe teşkilatları ile beraber görevimizin başında , yorulmadan ve ilkelerimizden taviz vermeden birlik ve beraberlik içinde çalışacağımıza  olan inancımız yüksektir.  Partimize bugüne kadar hasbi olarak , samimiyetle , içtenlikle ve şahsi beklenti içerisinde bulunmadan hizmet eden tüm arkadaşlarımıza en kalbi teşekkürlerimizi sunar , bu vesile ile tüm İslam aleminin ve Elazığlı hemşehrilerimizin Ramazan Ayını tebrik eder , tüm insanlığa sağlık , huzur ve bereket getirmesini dileriz.

 


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum