Reklam
Reklam

BAŞKAN YILMAZ'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Asrın İş Adamları Derneği(ASRİAD)Elazığ Şube Başkanı Abdülkerim Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

BAŞKAN YILMAZ'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Editör: Haberin Saati
09 Ocak 2022 - 14:58 - Güncelleme: 09 Ocak 2022 - 19:29

Asrın İş Adamları Derneği Elazığ Şube Başkanı Abdülkerim Yılmaz mesajında ,"

Doğru ve tarafsız bilgiye kısa sürede ulaşmamızı sağlayan gazetecilik mesleğinin, bu anlamda sorumluluğunun da büyük olduğunu belirten Başkan Yılmaz; "Basın, milletimizin müşterek sesi, gözü, kulağıdır” dedi.

Başkan Yılmaz; “Gazetecilik; fedakârlık, sorumluluk isteyen ve zor şartlar altında yapılan önemli bir meslektir. Meslek ilkeleri ve değerlerini ön planda tutarak kamuoyunu doğru bilgilendiren, görevlerini büyük bir emek ve hassasiyetle yerine getiren basın mensuplarımızın çalışmaları takdire şayandır. İlimizingelişmesinde, hemşehrilerimizin doğru habere ulaşmasında katkılar sunan değerli basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. 

10 Ocak 1961'de 212 sayılı kanun ile yürürlüğü girerek kutlanmaya başlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde, tüm basın camiasının Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, sağlık, huzur ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum