AVRUPA ELAZIĞLILAR DERNEĞİ CORONAVİRÜS SALGININDAN SONRA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Merkezi Almanya’nın Wiesbaden şehrinde bulunan Avrupa Elazığlılar derneği (AED) 2020 yılının ilk yarinin son toplantısını dernek binası lokalinde yaptı.

AVRUPA ELAZIĞLILAR DERNEĞİ CORONAVİRÜS SALGININDAN SONRA ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
Editör: Haberin Saati
20 Haziran 2020 - 23:17

Avrupa Elazığlılar Derneği (AED) Başkanı Bekir Duran başkanlığında ve yönetim kurulu üyeleri coronavirüs sonrasında ilk kez bir araya geldiler. 

Almanya’nın Wiesbaden şehrinde yapılan Toplantının ana gündem maddelerinden biri  mevcut yönetimini genişletmek konusu görüşülerek oy birliği ile yönetim kuruluna İş Adamı İlhami  Güngör ,Medya Yayın ve Tanıtımdan sorumlu Başkan Yardımcılığına ise İlhan Kılıç getirildi. 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Avrupa Elazığlılar Derneği (AED) Genel Sekreteri Veli İbrahimoğulları,Avrupa Elazığlılar Derneği  şuan 7 kişiden oluşan yönetim kurulunu genişleterek 9 kişiye çıkardık. önümüzdeki günlerde yönetim kurulu sayısını 15-20 kişiye çıkarmayı planlıyoruz. 

Bunun sebebi daha fazla hemşerimize ulaşmak ve geniş bir kitleye seslenebilmektir. 

Genel Sekreter İbrahimoğlu,Corona virüs günlerinden sonra dernek lokalimize tekrar faaliyete geçirdik. Üye çalışmalarımıza ağırlık vererek corona virüs ‘den sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz. 

Önümüzdeki hafta Elazığ’a ziyaret gerçekleştirecek Başkanımız Bekir Duran ve Başkan Vekillerimiz  Muharrem Akan,Gülbin Yıldız Elazığ’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirecekler. 

Yapılacak ziyaretlerde Başkan ve Başkanvekilleri Elazığ Almanya arasında yapılacak yada yapılması düşünülen çalışmalar halkında bilgi alışverişinde bulunulacaklar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum